Akce sboru

• LETNÍ KEMPOVÁNÍ S HASIČI 2019

Letního kempování se zúčastnilo 52 dětí a 6 dospělých.Klady - bezvadný areál, výborná zábava, skvělá parta jak dětí, tak dospělých.Zápory - zase nám to rychle uteklo. Marii Veselé, Ludmile Pastyříkové, Iloně Žambochové, Marku Mikeskovi, Pavle Baďurové i Radce Mikeskové, která ji vystřídala, děkuji za energii, vytrvalost a nadšení v péči o malé táborníky. Každý zastal kus práce a dohromady jsme byli skvělý tým. Díky!
  • SVATEBNÍ ZATAHOVÁNÍ

V sobotu 28. září 2019 si řekli své "ANO" Tomáš Štefanec (SDH Zádveřice) a Zuzana Fotterová (SDH Trnava).
  • UKLIĎME SI ČESKO 2019 V ZÁDVEŘICÍCH

V pátek 5. dubna se opět občané Zádveřic, ať už hasiči, myslivci či žáci základní školy a jejich rodiče zapojili do celostátní akce "Ukliďme si Česko".
  •  VÝŠLAP NA SPLETENÝ VRCH 2017

V pátek 29. prosince se konal tradiční výšlap na Spletený vrch. Příroda do rána vykouzlila krásné kulisy a byla to nádhera. U ohně se sešlo 86 účastníků.
  • TÁBOŘENÍ NA TRNAVĚ 2017

V pátek 11. srpna 2017 jsme krátce po 16 hodině ukončili naše táboření na Trnavě a všichni se šťastně vrátili domů. Na rozloučenou si kdo chtěl vyrobil obrázek, využili jsme místní bazén a zaběhali si naposled po lese. Po obědě jsme vyhlásili vítěze celotáborové hry a pak balili.
  • TÁBOŘENÍ NA TRNAVĚ 2016

Poslední červencový týden strávilo 48 zádveřských dětí na RS Trnava na oblíbeném "hasičském táboře". Myslím, že se nám i letos pobyt vydařil a z Trnavy odjížděli všichni plni zážitků. Za tvůrčí přístup, kreativní vedení dětí a skvělou spolupráci děkuji Pavle Baďurové, Iloně Žambochové, Simoně Burtonové, Simoně Tiché, Marku Mikeskovi a Jiřímu Hurtovi.
  • ŠKVAŘENINA 2016

V sobotu 4. června 2016 se nám škvařenina vyvedla za krásného slunečného počasí na hasičské louce u pergoly přímo náramně. Na ohni smažená dobrota, dochucená špekem i kopřivami spolkla 232 vajec.
  • HASIČSKÝ TÁBOR 2015

Letošní Hasičský tábor se konal první týden v srpnu v rekreačním středisku RS Trnava. Tábora se zúčastnilo 45 našich mladých hasičů i dalších zádveřských dětí.
  • MASTERS OF ROCK 2015

Významnou události zejména z hlediska získání finančních prostředků pro naši celoroční činnost je prodej občerstvení při rockovém festivalu ve Vizovicích. Velmi nás těší, že se k nám spojení zákazníci rádi vracejí.
  • HASIČSKÁ ŠKVAŘENINA 2015

Tradiční akce "hasičská škvařenina" se z důvodu nepříliš vlídného počasí konala v sobotu 23. května od 17 hodin v hasičské zbrojnici.
  • VE STOPĚ VALAŠSKÉ ZIMY 2015

V sobotu 7. února jsme se podíleli na organizaci amatérského závodu automobilové soutěže Ve stopě Valašké zimy.
  • BARUMKA 2014

Barum Czech rally je významnou sportovní událostí evropského charakteru a nás velmi těší, že jedna z etap motoristického závodu vedla i kolem naší obce. My hasiči jsme se na jejím zdárném průběhu podíleli nejen pořadatelskou činností u trati, ale i prodejem občerstvení nad Ovesnými.
  • HASIČSKÝ TÁBOR 2014

Hasičský tábor se letos uskutečnil v krásném areálu rekreačního střediska RS Trvava od neděle 3. srpna do pátku 8. srpna. Tábora se zúčastnilo 34 dětí ve věku 5 - 15 let (30 mladých hasičů, 2 hasičky čekatelky, 2 dívky "z lidu") a 5 vedoucích - Zdenka Jurčová, Pavla Baďurová, Ilona Žambochová, Marek Mikeska a David Holínek.
  • MASTERS OF ROCK 2014

Je libo něco k pití či k jídlu? Tradiční červencový festivalový prodej jsme i v letošním roce zvládli. Na pětidenním prodejním maratonu, rozděleném do osmihodinových služeb se i letos podílela většina našich členů sboru.
  • HASIČSKÁ ŠKVAŘENINA 2014

V sobotu 7. června jsme se sešli na hasičské louce při tradiční akci, kterou je hasičská škvařenina.
  • VELIKONOČNÍ VYCHÁZKA

Příznivci rekreační turistiky podnikli  v neděli 20. dubna 2014  "velikonoční vycházku", tentokrát po stopách sírnatých pramenů aneb po katastru počtvrté. Sraz byl ve 13 hodin u zemědělského družstva.
  • LOUČENÍ SE SLUNÍČKEM 2013

Od roku 1999 se pravidelně vždy 31. prosince scházíme v 15 hodin na Chochole (Hrubý vrch 483  m n. m.), na nejvyšším bodě Zádveřic, kde si připijeme na ten rok příští. A protože nám u toho pravidelně zapadá sluníčko, dostala podle toho tato akce svůj název.
  • POCHOD NA SPLETENÝ VRCH 2013

Již 25. ročník turistické vycházky na Spletený vrch se konal 29. prosince. Část turistů se vydala delší trasou kolem Chladné studny, jiní šli kratší cestou, ale zase se postarali o rozdělání ohně. Letos se šlapalo výborně, pod nohami nebyl ani sníh, ani bláto.
  • PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK 2013

Lampionový průvod - rozsvěcování vánočního stromu- ohňostroj - předvánoční jarmark - posezení u cimbálu
  • ZHODNOCENÍ 1/2 SEZONY S POSEZENÍM

Hasičské soutěže, na které pravidelně odjíždějí se střídavými úspěchy naše družstva, jsou v plném proudu a už chceme hodnotit sezónu? Tato akce probíhala každý rok v září, dny jsou však tou dobou už kratší a pokud nevyšlo počasí, bývá večer na hasičské pergoli chladno. Proto jsme letošní rozloučení se závodní sezónou udělali v předstihu a na hasičské louce se sešli v sobotu 24. srpna 2013.
  • HASIČSKÝ TÁBOR 2013

S ohledem na letošní horké léto se hasičský tábor nekonal, jak bývá zvykem, na hasičské louce, ale zvolili jsme prostředí rekreačního areálu Revika ve Vizovicích. Tábor se uskutečnil v termínu 5. – 9. srpna 2013 a zúčastnilo se ho 30 dětí ve věku 5 – 15 let.
  • MASTERS OF ROCK 2013

I letošní ročník prodeje na Master of Rock jsme zdárně ukončili a nezbývá než se těšit na ročník následující. Všem, kteří se aktivně jak při přípravě, tak na průběhu podíleli patří velké poděkování. Jako obvykle si náš stánek našel své příznivce a věříme, že se s mnohými setkáme i příště. Jak bylo v prodejním stánku "U HASIČŮ" , To nejlépe prozradí fotografie.

Stránka 1 z 3