Sbor dobrovolných hasičů Zádveřice

Odkaz na titulní stránku

Dorost

Dokumenty

 • MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOROSTU V POŽÁRNÍM SPORTU 2019

  V pátek 5. 7. 2019 začalo na Svitavském stadionu Mistrovství České republiky dorostu v požárním sportu. První den patřil jednotlivcům - dorostencům a dorostenkám ve věkových kategoriích mladší (13 a 14 let), střední (15-16 let) a starší (17 a 18 let). Ti závodili v disciplínách běh na 100 s překážkami, dvojboj a psali test z požární ochrany.
 • HALOVÁ VĚŽ PŘÍBRAM 2019

  První březnový víkend patřil na stanici HZS Příbram halové soutěži ve výstupu na cvičnou věž. V sobotu soutěžili muži a ženy a v neděli dorostenci a dorostenky ve věkových kategoriích mladší (13-14 let), střední (15-16 let) a starší (17-18 let).
 • O ZLATÝ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2015

  V sobotu 19. září odjelo naše smíšené družstvo dorostenců, doplněné o strojníka z Lukova, hájit barvy Zlínského okresu na prestižní soutěž do Slavkova pod Hostýnem. 
 • ZÁVĚR ZLÍNSKÉ LIGY POŽÁRNÍHO SPORTU 2014

  V sobotu 13. září se v Hřivínově Újezdu konala poslední soutěž ZLPS. Závod byl obtížný díky deštivému počasí, které mělo na svědomí dosti rozbahněnou trať. 
 • ZLPS 2014 V NEDAŠOVĚ LHOTĚ A V NEDAŠOVĚ

  V sobotu 6. září pokračovala další soutěží ZLPS, tentokrát v Nedašově Lhotě. Závod zde bývá hojně navštěvován (72 družstev), a tak naši dorostenci přišli na řadu téměř potmě. Do týmu se na post proudaře po pauze kvůli zranění vrátil Jarek Schovajsa, "béčka" zastal Honza Vařák z Lukova. Holky vzdadu byly tentokrát "zpomalené" a výsledný čas 17:32s stačil až na výsledné 3. místo.
 • ZLPS 2014 VE LHOTĚ

  V neděli 17. srpna pokračovala také Zlínská liga požárního sportu, když týmy tentokrát zajížděly do Lhoty u Zlína. Tak jako celou sezónu, nás v této lize reprezentuje družstvo dorostenců a nejinak tomu bylo také ve Lhotě. 
 • ZLPS 2014 V BRATŘEJOVĚ

  Neděle 10. srpna patřila pohárové soutěži v Bratřejově, jenž se započítává do Zlínské ligy požárního sportu. Soutěž provázelo krásné slunečné počasí. 
 • ZLPS 2014 V LUKOVĚ

  V neděli 4. srpna v odpoledních hodinách odjížděli dorostenci na soutěž Zlínské ligy požárního sportu do Lukova. 
x