Dospělí

• JLNS - SOUTĚŽ V DRNOVICÍCH

Sobota 27. července 2019 soutěž v Drnovicích a zatím nejlepší umístění našich borců v soutěžích Jihovalašské ligy nočních soutěží. Čas 16:17s a 6. místo. Pro shodnost času s týmem z Kněžpole rozhodl o celkovém umístění čas na druhém terči.
  • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V BRATŘEJOVĚ 2019

V sobotu 25. května 2019 proběhla okrsková soutěž v Požárním sportu dospělých a hry Plamen pro mládež v Bratřejově. Zastoupení našich hasičů, tak jako každý rok, bylo úspěšné.
  • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V ZÁDVEŘICÍCH 2018

V sobotu 26. května 2018 jsme v Zádveřicích poměřovali své síly s dalšími zástupci 12. okrsku. Dopoledne probíhala soutěž mladých hasičů, které se zúčastnilo 15 družstev. Odpoledne se ve štafetách a požárním útoku utkali ženy, muži a veteráni nad 35 let.
  • ZÁVĚR JIHOVALAŠSKÉ LIGY NOČNÍCH SOUTĚŽÍ 2017

Je za námi další ročník Jihovalašské ligy nočních soutěží. Naši muži se zúčastnili všech kol. Dvě třetiny ligy se bodově docela dařilo, ačkoliv se nepodařilo dávat časy, se kterými by byli ogaři úplně spokojení.
  • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ VE VIZOVICÍCH 2017

V sobotu 13. května 2017 se konala okrsková soutěž ve Vizovicích  a dá se konstatovat, že byla "v režii" Zádveřanů. Dopoledne soutěžili mladí hasiči. V kategorii mladších žáků jsme získali pohár za 1. a 3. místo, v kategorii starších žáků pohár za 1. místo.
  • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V BRATŘEJOVĚ 2016

Sobota 14. května patřila na hřišti v Bratřejově hasičům. Porovnali si zde své umění v hasičských dovednostech. Dopolední začátek nevypadal skrz počasí příliš dobře, za deště se rozběhla soutěž mladých hasičů, ale pak se ukázalo i sluníčko.
  • POHÁROVÁ SOUTĚŽ VE SLUŠOVICÍCH

V sobotu 7. května 2016 se za krásného počasí vydaly 3 zádveřické týmy poměřit síly s ostatními na pohárovku do Slušovic. Účasnily se týmy mužů B, W a mužů nad 35 let. Konkurence se sjela velká, což bylo dáno i vhodně zvoleným termínem, kdy soutěží ještě není tolik. Jako první z našich týmů nastupovalo na základnu "wéčko". Na koši jim zaskakoval Jirka Libiger z "béčka".
  • POHÁROVKA NA BŘEZOVÉ 2015

V sobotu 15. srpna se naše družstvo veteránů zúčastnilo pohárové soutěže na Březové, která byla určena mužům a ženám nad 35 let.
  • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ JASENNÁ 2015

Poslední květnovou sobotu vyjeli naši závodníci na okrskovou soutěž do Jasenné, kde předvedli svou připravenost na rozbíhající se soutěžní sezónu.
  • ZÁVĚREČNÁ SOUTĚŽ SEZÓNY 2014 VE VRBĚTICÍCH

Ptáte se, jestli si dělám srandu se soutěží na začátku prosince? Odpověď zní: "Nedělám." Stejně jako dalších přibližně 50 družstev hasičských nadšenců, se vydala v sobotu 29. listopadu dvě zádveřická družstva na poslední letošní soutěž do Vrbětic.
  • ZLPS + JLNS 2014 VE VRBĚTICÍCH

V sobotu 23. srpna probíhal ve Vrběticích hasičský maraton, zahrnující odpolední soutěž Zlínské ligy a večerní poslední kolo JLNS. Ve Zlínské lize reprezentují náš sbor dorostenci, kteří jsou dosavadními lídry ve své kategorii.
  • JLNS 2014 VE VYSOKÉM POLI

O uplynulém víkendu, v sobotu 9. srpna, probíhalo již 5. kolo Jihovalašské ligy nočních soutěží. Tentokrát se na soutěž do Vysokého Pole vydali kromě mužů také zádveřické ženy.
  • JLNS 2014 V POTEČI U VALAŠSKÝCH KLOBOUK

Sobotní večer 19. července patřil druhému kolu Jihovalašské ligy nočních soutěží. Tentokrát se soutěžní týmy sjely do Poteče u Valašských Klobouk.
  • ROZŠÍŘENÝ TRÉNINK

V pátek 18. července 2014 se na naší hasičské louce konal trénink, na který byly pozvány také týmy z jiných obcí. Mezi pozvanými figurovali: Bratřejov, Mirošov, Drnovice, Trnava, Slušovice, Neubuz.
  • JLNS 2014 V LOUČCE

V sobotu 21. června 2014 se vydaly 3 soutěžní družstva zádveřických hasičů na první kolo Jihovalašské ligy nočních soutěží do Loučky.
  • OKRESNÍ KOLO POŽÁRNÍHO SPORTU 2014 NA BŘEZOVÉ

V sobotu 7. června proběhla na Březové okresní soutěž žen a mužů v požárním sportu. Po problémech, kdy náš okrsek odmítli zastupovat vítězové z Lutoniny, odjelo ze Zádveřic soutěžit "smíšené" družstvo mužů a dorostenců, kteří se o dobré umístění v soutěži poprali se ctí.
  • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V UBLE 2014

Letošní okrsková soutěž v požárním sportu se uskutečnila 10. května v Uble. Dopoledne proběhla soutěž žáků, odpoledne soutěže dorostenců, žen a mužů. Ubelští hasiči soutěž pořádali po dlouhých 35 letech při příležitosti 75. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů Ublo.
  • POHÁROVKA V PODHRADNÍ LHOTĚ

Po delší době se tým mužů vydal v sobotu 5. října 2013 na jednu z posledních soutěží letošní závodní sezóny, konkrétně do Podhradní Lhoty.
  • JLNS 2013 V MIROŠOVĚ

V sobotu 27. července 2013 se konalo v Mirošově již 4. kolo Jihovalašské ligy nočních soutěží. Soutěži předcházel páteční trénink v obecním dvoře, při kterém bohužel došlo k havárce, kdy praskla laminátová káď .

Stránka 1 z 2