Mladí hasiči

• MEMORIÁL MARTY HABADOVÉ PRAHA

První listopadový víkend pokračoval třetím závodem Český halový pohár 60 m, tentokrát se závodilo v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce.
  • PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN 2019/2020 V LIPINĚ

Za krásné slunečného, ale i velmi větrného počasí se v sobotu 12. října 2019 konalo podzimní kolo hry Plamen ročníku 2019/2020. Náš sbor zde reprezentovala dvě desetičlenná družstva mladých hasičů.
  • O POHÁR ŘEDITELE HZS ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019 V LESKOVCI

V sobotu 14. září se naši mladší žáci zúčastnili krajské soutěže O pohár ředitele HZS Zlínského kraje v Leskovci. Velmi dobře organizačně připravenou soutěž provázelo krásné počasí. 23 družstev mladších i starších žáků soutěžilo ve dvou disciplínách a to ve štafetě dvojic a v požárním útoku. Ve své kategorii si naši závodníci vybojovali 2. místo a spolu s pohárem si tak domů odváželi i stříbrné medaile. Šikulky!
  • II. KOLO HALOVÉHO POHÁRU V JABLONCI NAD NISOU

Druhé kolo Halového poháru 60 m s překážkami, tzv.Jabloneckou halu hostila atletická hala Střelnice 23. a 24. března 2019. V dvou dnech zde závodilo 733 mladých sportovců.
  • ČESKÝ HALOVÝ POHÁR NA 60 m 2018

Český halový pohár v běhu na 60 m s překážkami je seriál 4 soutěží, kterého se zúčastňují jednotlivci v kategorii mladších i starších žáků s celostátním rozsahem.
  • PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN 2018/2019 V ZÁDVEŘICÍCH

Do Zádveřic se 13. října sjelo na 400 mladých hasičů ze všech koutů okresu Zlín a bojovalo o cenné body ve dvou disciplínách. Na fotbalovém hřišti byla postavena dráha pro požární útok CTIF a v okolí sportovního areálu se běhal závod požárnické všestrannosti tzv. braňák.
  • O POHÁR ŘEDITELE HZS ZK 2018

Sobota 15. září 2018 patřila krajské soutěži O pohár ředitele Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.
  • NOČNÍ SOUTĚŽ V ZÁHLINICÍCH

V pátek 14. září 2018 se dvě naše družstva zúčastnila noční soutěže pro mladé hasiče v Záhlinicích. Dařilo se nám výborně, o čemž svědčí pohár pro starší žáky za 1. místo a pohár pro mladší žáky za 2. místo. Nechyběla ani sladká odměna.
  • KRAJSKÉ KOLO HRY PLAMEN V OTROKOVICÍCH 2018

V sobotu 9. června 2018 12 nejlepších týmů mladých hasičů Zlínského kraje bojovalo o postup na Mistrovství ČR, které se koná začátkem července v Plzni. S ambicemi na postup přijeli do Otrokovic bojovat i mladí závodníci ze Zádveřic.
  • OKRESNÍ KOLO HRY PLAMEN V OTROKOVICÍCH 2017/2018

Pátek i sobotu plnou krásných sportovních zážitků mají za sebou obě naše žákovská družstva žáků, která ve dnech 18.-19. května 2018 bojovala na Okresním kole hry Plamen v Otrokovicích.
  • ČESKÝ HALOVÝ POHÁR V BĚHU NA 60 m 2018 - jarní část

Český halový pohár v běhu na 60 m s překážkami je seriál 4 soutěží, kterého se zúčastňují jednotlivci v kategorii mladších i starších žáků. Všechny závody probíhají dvoukolově a do hodnocení se počítá lepší ze dvou dosažených časů, do celkových výsledků se počítají body za 1. - 30.  místo.
  • PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN V LIPOVÉ 2017/2018

V sobotu 14. října 2017 se v Lipové konala podzimní část okresního kola hry Plamen ročník 2017/2018. Náš sbor reprezentovalo desetičlenné družstvo mladších i starších žáků.
  • O POHÁR ŘEDITELE HZS ZLÍNSKÉHO KRAJE 2017

V sobotu 16. září 2017 bojovalo družstvo starších žáků na krajské soutěži O pohár ředitele Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ve Zdounkách (okres Kroměříž).
  • CTIF Villach 2017 - den pátý

Pátek byl opět velmi bohatý na emoce i zážitky. Ráno pršelo, tak místo plánovaného výletu lanovkou na blízkou horu jsme vyrazili do aquaparku, kde se bavili děti i vedoucí. Po obědě jsme se vydali na stadion, kde probíhaly závody v klasických disciplínách CTIF dospělých. Absolvovali jsme nezbytné foto pod olympijským ohněm na závodišti a vyrazili se připravovat na Vystoupení národů.
  • CTIF Villach 2017 - den čtvrtý

Ve čtvrtek 13. července byl den "D". Náš tým nemusel na stadion spěchat, naše vystoupení na stadionu začínalo až v 11 hodin.
  • CTIF Villach 2017 - den třetí

Ve středu probíhal trénink již na závodním stadionu. Vše se dělo pod bedlivým dozorem rozhodčích a už jen v režii děvčat. Na plac s nimi mohla jen hlavní trenérka reprezentace Monika Němečková a nápomocna jim byla pouze radou, do dráhy jí už nebyl umožněn přístup.
  • CTIF Villach 2017 - den druhý

Úterý byl pro nás tréninkový den. Každé družstvo mělo k dispozici 30 minut tréninku na každé dráze. Ač se zdálo, že po noční bouřce nebude takové horko, bylo. Děvčata nastupovala k požárnímu útoku CTIF krátce po 11 hodině. Po kontrole totožnosti jsme mohli na dráhu.
  • CTIF Villach 2017 - příjezd a den první

Olympiáda pro nás začala už v 6 hodin ráno cestou do Brna, kde jsme přeložili své věci do autobusu HZS Jihomoravského kraje a spolu s dalšími 7 autobusy jsme krátce po osmé hodině vyrazili směr Villach. Kolona se brzy rozdělila a jeli jsme pohromadě jen my mládežníci třemi autobusy. Tempo bylo výletní, zejména z toho důvodu, aby nás při příjezdu nebylo moc najednou u akreditace.
  • PŘÍPRAVA DO VILLACHU VRCHOLÍ

Mílovými kroky se blíží odjezd starších žákyň, které se v termínu 9.- 16. července 2017 zúčastní Světové hasičské olympiády v rakouském městě Villach.

Stránka 1 z 3