OKRESNÍ KOLO HRY PLAMEN A DOROSTU V OTROKOVICÍCH 2018/2019

17. - 19. května 2019 proběhlo v Otrokovicích Okresní kolo hry Plamen a dorostu. V pátek se konal závod jednotlivců v běhu na 60 m s překážkami, kterého se zúčastnilo 12 našich závodníků.

V sobotu soutěžila dvě desetičlenná žákovská družstva a v neděli se do soutěže jednotlivců pustilo 5 našich zástupců v dorostenecké kategorii. Foto ZDE.

V pátek se nám podařilo vybojovat jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

V sobotu se mladší žáci umístili na 1. místě a spolu s pohárem si domů odváželi zlaté medaile. Starší žáci vybojovali 2. místo a spolu s pohárem si odváželi stříbrné medaile.

Neděle patřila dorostenecké kategorii a nám se podařilo vyzávodit dvě zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

Družstvo starších žáků nás bude 8. června reprezentovat na krajském kole hry Plamen v Uherském Hradišti. Dorostenci pak v neděli 9. června na krajském kole dorostu tamtéž.

altalt