OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V BRATŘEJOVĚ 2019

V sobotu 25. května 2019 proběhla okrsková soutěž v Požárním sportu dospělých a hry Plamen pro mládež v Bratřejově. Zastoupení našich hasičů, tak jako každý rok, bylo úspěšné.

Dopoledne soutěžila mládež a jsme spokojeni s jejich velmi pěkným umístěním: mladší žáci Berušky 1. místo a Terminátoři 3. místo, starší žáci 1. místo.

Odpoledne dospělí a také s výbornými výsledky: muži 2. místo, zvítězilo Ublo. Mužům nad 35 let se tentokrát nedařilo, praskla jim hadice, a tak pěkně rozběhlý útok nedokončili. Jednotlivci na 100 metrů překážek, kategorie ženy: Eva Jurčová 1. místo, Alžběta Žambochová 2. místo, kategorie muži: Petr Bělíček 1. místo, Vojtěch Pastyřík 3. místo. Tož tak, dobře to dopadlo, snad se bude dařit i nadále.