Sbor dobrovolných hasičů Zádveřice

Odkaz na titulní stránku

Přehled všech článků 

Aktuality

 • MEMORIÁL MARTY HABADOVÉ PRAHA

  První listopadový víkend pokračoval třetím závodem Český halový pohár 60 m, tentokrát se závodilo v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce.
 • PODZIMNÍ KOLO HRY PLAMEN 2019/2020 V LIPINĚ

  Za krásné slunečného, ale i velmi větrného počasí se v sobotu 12. října 2019 konalo podzimní kolo hry Plamen ročníku 2019/2020. Náš sbor zde reprezentovala dvě desetičlenná družstva mladých hasičů.
 • SVATEBNÍ ZATAHOVÁNÍ

  V sobotu 28. září 2019 si řekli své "ANO" Tomáš Štefanec (SDH Zádveřice) a Zuzana Fotterová (SDH Trnava).
 • O POHÁR ŘEDITELE HZS ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019 V LESKOVCI

  V sobotu 14. září se naši mladší žáci zúčastnili krajské soutěže O pohár ředitele HZS Zlínského kraje v Leskovci. Velmi dobře organizačně připravenou soutěž provázelo krásné počasí. 23 družstev mladších i starších žáků soutěžilo ve dvou disciplínách a to ve štafetě dvojic a v požárním útoku. Ve své kategorii si naši závodníci vybojovali 2. místo a spolu s pohárem si tak domů odváželi i stříbrné medaile. Šikulky!
 • NÁMĚTOVÉ CVIČENÍ V LUTONINĚ

  V sobotu 31. srpna 2019 se naše jednotka zúčastnila cvičení na dálkovou dopravu vody v Lutonině, kterou zakončila ukázkou na místním hřišti. Při oslavách 110. výročí založení SDH Lutonina jsme hromadou pěny udělali radost především dětem.
 • NÁMĚTOVÉ CVIČENÍ VE ŠTÍPĚ

  Novou zkušenost mají po námětovém cvičení na letišti ve Štípě naši členové zásahové jednotky, kteří se v úterý 13. srpna zúčastnili školení pro jednotky předurčené pro doplňování vody do letadla při leteckém hašení.
 • JLNS - SOUTĚŽ V DRNOVICÍCH

  Sobota 27. července 2019 soutěž v Drnovicích a zatím nejlepší umístění našich borců v soutěžích Jihovalašské ligy nočních soutěží. Čas 16:17s a 6. místo. Pro shodnost času s týmem z Kněžpole rozhodl o celkovém umístění čas na druhém terči.
 • LETNÍ KEMPOVÁNÍ S HASIČI 2019

  Letního kempování se zúčastnilo 52 dětí a 6 dospělých.Klady - bezvadný areál, výborná zábava, skvělá parta jak dětí, tak dospělých.Zápory - zase nám to rychle uteklo. Marii Veselé, Ludmile Pastyříkové, Iloně Žambochové, Marku Mikeskovi, Pavle Baďurové i Radce Mikeskové, která ji vystřídala, děkuji za energii, vytrvalost a nadšení v péči o malé táborníky. Každý zastal kus práce a dohromady jsme byli skvělý tým. Díky!
 • POŽÁRY A UDÁLOSTI 2019

  V roce 2018 jsme články a informování o zásazích docela flákali, tak se pokusíme to letos napravit a začneme zrovna prvním výjezdem.
 • MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOROSTU V POŽÁRNÍM SPORTU 2019

  V pátek 5. 7. 2019 začalo na Svitavském stadionu Mistrovství České republiky dorostu v požárním sportu. První den patřil jednotlivcům - dorostencům a dorostenkám ve věkových kategoriích mladší (13 a 14 let), střední (15-16 let) a starší (17 a 18 let). Ti závodili v disciplínách běh na 100 s překážkami, dvojboj a psali test z požární ochrany.
 • UKLIĎME SI ČESKO 2019 V ZÁDVEŘICÍCH

  V pátek 5. dubna se opět občané Zádveřic, ať už hasiči, myslivci či žáci základní školy a jejich rodiče zapojili do celostátní akce "Ukliďme si Česko".
 • 70 LET BRATRA JAROSLAVA ŠEVČÍKA

  Na pravidelné schůzi SDH, která proběhla před přípravami na okrskovou soutěž v pátek 24. května 2019, jsme také společně oslavili Slávkovo kulaté jubileum. 
 • HASIČSKÝ DEN 2019

  Letošní hasičský den vyplněný pohárovými soutěžemi proběhl v sobotu 8. června na fotbalovém hřišti. Poděkování pořadatelů patří nejen zúčastněným závodníkům, ale především partnerům, kteří naši akci podpořili. Děkujeme Obci Zádveřice - Raková a firmám DF Partner, Nerez Sanita, Greiner Packaging, Lados, Flexoprint, Toba Plus, Plzeňský Prazdroj - pobočka v Lípě, Hospodské brambůrky Pavel Ševčík, Gelur a také TJ Zádveřice za propůjčení areálu fotbalového hřiště.
 • OKRSKOVÁ SOUTĚŽ V BRATŘEJOVĚ 2019

  V sobotu 25. května 2019 proběhla okrsková soutěž v Požárním sportu dospělých a hry Plamen pro mládež v Bratřejově. Zastoupení našich hasičů, tak jako každý rok, bylo úspěšné. 
 • DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2019

  V sobotu 4. května 2019 na svátek svatého Floriána, patrona hasičů, proběhl v naší zbrojnici Den otevřených dveří. K vidění byla technika, kterou disponujeme, dále historické kousky velitele SDH Jana Elšíka st., výstava fotek, děti mohly vyzkoušet stříkání džberovými stříkačkami, pilo se, jedlo se...
 • NOVÁ AUTOMOBILOVÁ STŘÍKAČKA SCANIA

  V sobotu 4. května 2019 došlo k oficiálnímu předání nové cisternové automobilové stříkačky značky Scania, která byla pořízena z rozpočtu obce Zádveřice - Raková a dotací Ministerstva vnitra Generálního ředitelství HZS České republiky ve výši 2,5 milionu korun a Zlínského kraje ve výši 0,5 milionu korun. Celkové náklady na pořízení vozidla činily 6 milionů 638 tisíc korun. 
 • II. KOLO HALOVÉHO POHÁRU V JABLONCI NAD NISOU

  Druhé kolo Halového poháru 60 m s překážkami, tzv.Jabloneckou halu hostila atletická hala Střelnice 23. a 24. března 2019. V dvou dnech zde závodilo 733 mladých sportovců. 

Stránka 1 z 11

x