Školení JPO

• NÁMĚTOVÉ CVIČENÍ V LUTONINĚ

V sobotu 31. srpna 2019 se naše jednotka zúčastnila cvičení na dálkovou dopravu vody v Lutonině, kterou zakončila ukázkou na místním hřišti. Při oslavách 110. výročí založení SDH Lutonina jsme hromadou pěny udělali radost především dětem.
  • NÁMĚTOVÉ CVIČENÍ VE ŠTÍPĚ

Novou zkušenost mají po námětovém cvičení na letišti ve Štípě naši členové zásahové jednotky, kteří se v úterý 13. srpna zúčastnili školení pro jednotky předurčené pro doplňování vody do letadla při leteckém hašení.
  • ŠKOLENÍ ZÁSAHOVÉ JEDNOTKY 2016

V sobotu 5. března 2016 se zásahová jednotka v počtu 11 hasičů účastnila školení na stanici ve Zlíně. Letos profíci ze Zlína zvolili nový formát školení.
  • ŠKOLENÍ JPO VE ZLÍNĚ

V neděli 28. dubna 2013 proběhlo ve Zlíně u profesionálů celodenní školení naší zásahové jednotky, které je součástí celoročního proškolovacího programu.
  • ŠKOLENÍ ZÁSAHOVÉ JEDNOTKY 2013

Tak jako každý rok nás čeká celkem čtyřicet hodin povinného školení. V jarní části to bude podle plánu pět večerů. Jedno celodenní školení pro všechny hasiče zásahové jednotky proběhne 28.4.2013 ve Zlíně, účast pro všechny nutná, tak si to už naplánujte.
  • ŠKOLENÍ ZÁSAHOVÉ JEDNOTKY 2012

V pátek 27. ledna 2012 jsme ukrojili první část ze čtyřiceti povinných hodin určených na školení zásahové jednotky SDH pro letošní rok.