Technika

• NOVÁ AUTOMOBILOVÁ STŘÍKAČKA SCANIA

V sobotu 4. května 2019 došlo k oficiálnímu předání nové cisternové automobilové stříkačky značky Scania, která byla pořízena z rozpočtu obce Zádveřice - Raková a dotací Ministerstva vnitra Generálního ředitelství HZS České republiky ve výši 2,5 milionu korun a Zlínského kraje ve výši 0,5 milionu korun. Celkové náklady na pořízení vozidla činily 6 milionů 638 tisíc korun.
  • NOVÉ DOPRAVNÍ AUTO

Někteří to už víte, pro mnohé je to novinka, že se v pátek 11. prosince 2016 ve zbrojnici objevil nový dopravní automobil zn. Opel pro naši zásahovou jednotku.
  • NÁKUP OCHRANNÝCH A PRACOVNÍCH PROSTŘEDKŮ

V listopadu 2011 byla zásahové jednotce JPO Zádveřice od Zlínského kraje poskytnuta dotace ve výši 8.000 Kč na nákup ochranných a pracovních prostředků. Děkujeme. Hasiči Zádveřice. Za dotaci byl zakoupen zásahový kabát Fenix III v hodnotě 9.983,-Kč.
  • STĚHOVÁNÍ POPLACHOVÉ SIRÉNY

Někteří spoluobčané a hasiči zaznamenali, ale většina ne, že po desítkách let změnila hasičská poplachová siréna své místo. V úterý, za pomoci vysokozdvižné plošiny HZS Zlín, byla siréna přemístěna z budovy "starého národního výboru" na komín zádveřské školy.
  • ZÁSAHOVÁ STŘÍKAČKA

V roce 2011, při příležitosti oslav 100. výročí založení SDH Zádveřice, byla zásahové jednotce předána do užívání nová zásahová stříkačka zn. Tohatsu VC85BS s novým plovoucím košem.